EXPA/ laPresse/ Simone Spada

VIDEO Pašalić se upisao među strijelce u preokretu Atalante

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 18.12.23. | 22:59

U posljednjem susretu 16. kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je u Bergamu pobijedila Salernitanu sa 4-1 preokretom u drugom poluvremenu, a među strijelcima domaće momčadi bio je hrvatski reprezentativac Mario Pašalić.

Gosti su poveli već u desetoj minuti golom Lorenza Pirole, no Atalanta je u nastavku susreta okrenula rezultat sa četiri gola.

Izjednačio je Luis Muriel u 48. minuti sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora, a četiri minute kasnije hrvatski reprezentativac Mario Pašalić je doveo domaći sastav u vodstvo.

Muriel je ubacio s desne strane do Ademole Lookmana koji je produžio do Pašalića, a hrvatski veznjak prizemnim udarcem svladao Benoita Costila. Bio je to njegov drugi gol ove sezone u Serie A nakon što je bio strijelac i u 2-0 pobjedi protiv Cagliarija.

Atalanta je do kraja susreta zabila još dva gola, a strijelci su bili Charlesa De Ketelaere u 83. minuti, te Aleksej Mirančuk u 89. minuti.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arena Sport)

Pašalić je na terenu proveo cijeli susret, dok je za goste od 60. minute zaigrao Domagoj Bradarić.