Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 10.02.15. | 09:15

Elche je sinoć u 22. kolu Primere upisao važnu pobjedu u borbi za ostanak protiv Rayo Vallecana (2:0).

Poveo je Elche u 21. minuti fenomenalnim pogotkom Damiana Suareza. Naš Mario Pašalić upisao je 17. ovosezonski nastup i igrao cijelu utakmicu. Slavio je jučer 20. rođendan, a u 63. minuti imao je priliku sam sebi čestitati na najbolji mogući način. Ipak, promašio je Pašalić glavom neometan s pet metara, propustivši tako veliku šansu za prvijenac u Primeri. Promašaj Pašalića pogledajte ovdje.

Srećom po hrvatskog veznjaka, taj promašaj nije bio koban. U 82. minuti Garry Rodrigues poentirao je za 2:0 pobjedu Elchea, kojom su sa začelja skočili na 17. mjesto, s 20 bodova.

(Screenshot: youtube)