REUTERS/Bernadett Szabo

VIDEO Osasuna na krilima Abdea okrenula Elche i skočila na sedmo mjesto, Budimir igrao veći dio utakmice

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 08.04.23. | 16:32

Hrvatski napadač nije poentirao, ali je odigrao još jednu dobru utakmicu.

Nogometaši Osasune prekinuli su niz od četiri prvenstvene utakmice bez pobjede svladavši pred svojim navijačima Elche sa 2:1 u prvom subotnjem dvoboju 28. kola španjolske LaLige.

Gosti su poveli golom Tetea Morentea u 44. minuti i držali su prednost do 71. minute kad je uslijedio preokret, a kreirao ga je marokanski napadač Abde Ezzalzouli. U 71. minuti je postigao izjednačujući pogodak na asistenciju Barje, da bi u 84. minuti na dodavanje Oroza donio pobjedu svojoj momčadi.

Pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (prava ima Arenasport)

Hrvatski reprezentativac Ante Budimir bio je u početnoj postavi Osasune i igrao je do 79. minute.

Osasuna je sa 38 bodova privremeno skočila na sedmo mjesto, a Elche je sa samo 13 bodova ostao čvrsto na začelju ljestvice. Vodeća Barcelona ima 71 bod, 12 više od drugoplasiranog Real Madrida.