Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 27.08.16. | 19:19

Velika pobjeda obradovat će i zagrebačke Modre...

Treće kolo francuske Ligue 1 ponudilo je veliko iznenađenje koje će obradovati i zagrebačke Modre! Naime, novopečeni prvoligaš Dijon došao je do velikog domaćeg preokreta protiv Lyona, od 1-2 do čak 4-2!

Lyon je poveo preko Tolissa u 20. minuti, a nakon što je Sammaritano izjednačio preko jedanaesterca u 24. minuti, Lyon je ponovno u vodstvo doveo – tko drugi – nego Alexandre Lacazette, golčinom u 37. minuti.

Kada se očekivalo da će Lyon povećati svoju prednost, u sudačkoj nadoknadi prvog dijela Tavares je opet poravnao na stvari, da bi u drugom dijelu Dijon izveo pravi podvig.

U 73. minuti domaće je u prednost doveo Bahamboula, a u 88. su i potvrdili veliku pobjedu preko Leesa Meloua! Uzalud Lyonu posjed od 68% i 25 upućenih šuteva; Dijon je iz 5 udaraca u okvir zabio 4 gola…

Dijonu je ovo prva pobjeda u Ligue 1 ove sezone, dok je Lyonu poraz upropastio stopostotan učinak. Pobjeda koja daje nadu da sličan podvig može ponoviti i zagrebački Dinamo kada ugosti Lyon u Ligi prvaka…