Reuters
Reuters

VIDEO Novi problemi za Jakirovića: Betis slavio na teškom gostovanju

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 27.01.24. | 23:02

Andalužani nisu bili uvjerljivi, ali su slavili kao i Dinamo - s minimalnih 1-0 na neugodnom gostovanju.

Nakon 2-4 poraza u prošlom kolu od Barcelone, Betis je na neugodnom gostovanju kod Mallorce upisao 1-0 pobjedu fatastičnim pogotkom s 20-ak metara Sergija Altimira u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Nakon izjednačenog prvog dijela, koje je okončato 1-0 vodstvom Betisa, Mallorca je u nastavku dominirala, ali otočani nisu uspjeli zabiti za poravnanje te su ostali na 15. mjestu s 20 osvojenih bodova.

Sergej Jakirović je teško pratio ovu utakmicu, u ovom trenutku ima puno većih briga od Betisa, a pitanje je uopće hoće li mostarski stručnjak voditi Dinamo protiv Andalužana u utakmicama Konferencijske lige koje se igraju 15 veljače u Sevilli i 22. veljače u Zagrebu.

Njegov kolega Manuel Pellegrini na teren je poslao momčad u 4-2-3-1 formaciji, isturenog napadača igrao je Nabil Fekir, a iza leđa mu se pridodavao Isco te krilni napadači Luiz Henrique i Assane Diao. Pellegrini je već na poluvremenu napravio dvije izmjene, od kojih jednu prisilnu, zbog povrede stopera Germana Pezzelle.

Do utakmice protiv Dinama na Villamarinu Betis će u prvenstvu ugostiti Getafe i gostovati kod Cadiza.

Golove s utakmice možete pogledati OVDJE (ArenaSport).