REUTERS/Chris Radburn

VIDEO Nova pobjeda Uniteda, ovaj puta Nottingham im je morao stisnuti ruku

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 16.04.23. | 19:24

Treće slavlje u nizu za Crvene vragove.

U drugoj utakmici današnjeg programa 31. kola Premier lige, Manchester United stigao je do pobjede na gostovanju kod Nottingham Forresta. Crveni vragovi slavili su s 2:0 golovima Dalota i Antonyja. Treća je to uzastopna pobjeda Uniteda u Premier ligi, a sve su ih ostvarili bez primljenog gola. Prvo su pobijedili Brentford s 1:0, potom Everton s 2:0, da bi tercet sigurnih pobjeda zaključili današnjim slavljem kod nekadašnjeg prvaka Europe.

Manchester je poveo u 32. minuti pogotkom Antonyja. Najveći dio posla odradio je Martial, koji je oduzeo loptu, potom oštro pucao, da bi njegov udarac Keylor Navas odbio točno na nogu Brazilca. Pobjedu je potvrdio Diogo Dalot u 76. minuti na asistenciju Antonyja.

Golove s utakmice pogledajte OVDJE. (Arenasport)

Ovom pobjedom momčad koju vodi Erik ten Hag probila se na 3. mjesto preskočivši Newcastle, koji je jučer poražen kod Aston Ville. Nottinhgham trenutno drži 18. mjesto i u preostalih sedam kola očekuje ih grčevita borba za očuvanjem premijerligaškog statusa. (I.M.)