
VIDEO: Njima je blizu šesnaesterac - pogledajte tri gola s centra iz proteklog vikenda
Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 08.12.14. | 21:01
Proteklog vikenda viđena su tri gola iz ogromne udaljenosti na travnjacima u Belgiji, Njemačkoj i Palestini.
Najljepši od ovih golova svakako je onaj australskog igrača Jamesa Troisia koji je za svoj Zulte Waregem postigao gol s nekih 45 metara i to tako što je lobao svojeg sunarodnjaka Matthewa Ryna na golu Club Bruggea.
Druga dva gola dolaze s ne toliko kvalitetnih utakmica. U utakmici njemačke šeste lige između TSV Marl-Huelsa i Iserlohna igrač domaćih Maurice Kuehn je postigao gol sa svoje polovine igrališta.
Nešto slično, ali s malo manje udaljenosti, vidjeli smo u Palestini gdje je Mohamed Salah, imenjak igrača Chelseaja, postigao gol iz velike udaljenosti za svoj Gaza Sport protiv Khan Youned Uniteda.
(Foto: Action Images)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Rukomet
Tenis
Odbojka
eNogomet
Baseball
Kriket
Stolni Tenis
Ragbi
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.