REUTERS/Isabel Infantes

VIDEO Ništa bez senatora: Asensio zabio tek nakon ulaska Modrića i Kroosa te Viniciusa Juniora

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 13.05.23. | 22:59

Getafe je porazom na Bernabeuu ostao u zoni ispadanja, na 18. mjestu

Nogometaši Real Madrida pogotkom Asensija u 70. minuti nadvisili su Getafe 1-0 na Santiago Bernabeuu u 34. kolu Primere vrativši se barem privremeno na drugo mjesto, no Barcelona nedjeljnom pobjedom nad Espanyolom može matematički osvojiti titulu.

Luka Modrić ušao je s klupe u 61. minuti umjesto Valverdea te sudjelovao u akciji kod gola, ali i kod drugog gola kojeg je Viniciusu zbog zaleđa poništio AVAR.

Man City - Real Madrid

Carlo Ancelotti je malo ispremiješao satsav, startao je Eden Hazard, ali morao je na poluvremneu ući Kroos, a nakon sat vremena Modrić i Vinicius da se ne dogodi iznenađenje i loše ozračje pred uzvrat polufinala Lige prvaka na Etihadu.

Getafe je porazom ostao u zoni ispadanja, na 18. mjestu.

Pogodak Asensia te poništeni Viniciusa pogledajte OVDJE (Arenasport).