REUTERS/Eric Gaillard

VIDEO Nice se nije baš lijepo provela u Gornjoj Normandiji, Sabbi igrač odluke

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 16.12.23. | 19:52

Gosti su svoj jedini pogodak zabili u 90+1. minuti

U prvom subotnjem ogledu 16. kola francuske Ligue 1 nogometaši Le Havrea su pred svojim navijačima bili uvjerljivi te su svladali Nicu 3-1.

Igrač utakmice bio je američki nogometaš Emmanuel Sabbi koji je trasirao put domaćinu prema tri boda. Sabbi je postigao uvodna dva gola na susretu, u 5. i 35. minuti za 2-0. Početkom drugog dijela Bayo je bio precizan te je realizirao jedanaesterac za 3-0.

Pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Arenasport)

U završnici susreta svaka je momčad ostala s igračem manje, a za goste je počasni pogodak postigao Louchet u 90+1. minuti. Ovom pobjedom Le Havre je skočio na deveto mjesto ljestvice, dok je Nica ostala druga. Ima utakmicu više od PSG-a, ali i četiri boda manje.

Sve ostale utakmice ovog kola igraju se u nedjelju, a parovi su Nantes - Brest, Toulouse - Rennes, Lorient - Strasbourg, Metz - Montpellier, Marseille - Clermont i Lille - PSG.