REUTERS/Carl Recine

VIDEO Newcastle razbio Chelsea, Luton stigao do druge pobjede

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 25.11.23. | 18:26

Bluesi su upisali peti prvenstveni poraz

U 13. kolo Premier lige odigrano je novih pet utakmica, a najatraktivniji dvoboj igrao se na St. James Parku, gdje je Newcastle s čak 4-1 pobijedio Chelsea.

Prvo je poluvrijeme okončano rezultatom 1-1 nakon što je Isak (13) doveo domaće u vodstvo, a Sterling (23) poravnao, da bi odluka pala u samo jednoj minuti nastavka, odnosno nakon što su Lascalles (60) i Joelinton (61) pogađali za 3-1. Konačni je rezultat postavio Gordon (83).

Newcastle je sada šesti sa 23 boda, a Chelsea na 10. mjestu sa 16.

Golove s utakmice možete pogledati OVDJE (Arenasport)

U preostalim dvobojima, West Ham je s 2-1 pobijedio Burnley, Luton je upisao drugu pobjedu sezone i to pred svojim navijačima. S 2-1 su pobijedili Crystal Palace, a strijelci su bili Mengi i Brown. Nottingham Forest upisao je novi poraz, na domaćem su terenu izgubili od Brightona s 3-2.

U derbiju začelja, Sheffield United je na domaćem terenu poražen od Bournemoutha s 1-3, a pobjedu su gostima donijeli Kluivert i dvostruki strijelac Tavernier.