Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 12.03.16. | 17:39

Bivši hrvatski izbornik Niko Kovač nije najbolje započeo mandat na klupi Eintrachta iz Frankfurta.

U 26. kolu Bundeslige, njegova je nova momčad, koju je preuzeo prije dva dana, upisala 3:0 poraz u gostima kod Borussije Mönchengladbach.

Domaćini su poveli 1:0 zahvaljujući Stindlu u 36. minuti. Na 2:0 je povisio Raffael u 53. minuti, a 'točku na i' i konačan rezultat je postavio Dahoud u 79. minuti.

Borussia Mönchengladbach vs Eintracht Frankfurt... by Allinoneclips

Kovačeva momčad, koja je novim porazom, točnije 12. ove sezone ostala pri dnu bundesligaške ljestvice, na 16. mjestu s 24 boda i grčevito se bori za ostanak, nije imala niti jedan udarac u okvir Borussije.

Hoffenheim je upisao domaću 1:0 pobjedu nad Wolfsburgom, a pobjedu drugoj momčadi koja se bori za ostanak u prvom razredu njemačkog nogometa donio je hrvatski napadač Andrej Kramarić, koji je mrežu 'Vukova' prekrasno zatresao već u trećoj minuti utakmice. Kramarić je u 57. minuti izborio i jedanaesterac, ali ga je Volland propustio realizirati.

Hoffenheim VS. VfL Wolfsburg (1-0) - All Goals... by football-co

Darmstadt i Augsburg su podijelili bodove odigravši 2:2, iako su domaćini vodili 2:0 u prvom poluvremenu, no gosti su se uspjeli vratiti. Finnbogason im je donio bod iz penala u 90. minuti.

Bez pobjednika je završen i susret Ingolstadta i Stuttgarta, u kojem smo vidjeli čak šest golova, a Koln je na krilima dvostrukog strijelca Bittencourta slavio kod fenjeraša Hannovera.

Bundesliga, 26. kolo, rezultati:

Darmstadt - Augsburg 2:2 (Vrančić 12', Wagner 40'/Feulner 63', Finnbogason 90' 11m)
Hannover - Koln 0:2 (Bittencourt 43', 61')
Hoffenheim - Wolfsburg 1:0 (Kramarić 3')
Ingolstadt - Stuttgart 3:3 (Hartmann 4', Leckie 56', Lezcano 61'/Kostić 9', Rupp 79', Didavi 84' 11m)
Borussia Mönchengladbach - Eintracht 3:0 (Stindl 36', Raffael 53', Dahoud 79')