Sam Navarro-USA TODAY Sports

VIDEO Ne ide bez tate: Dynamo porazio Inter Miami bez Messija u finalu Kupa

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 28.09.23. | 07:30

Osim ozlijeđenog Messija za Inter Miami nije igrao ni Jordi Alba.

U finalnom susretu US Open kupa nogometaši Houstona su s 2-1 pobijedili Inter Miami za koji nije zaigrao ozlijeđeni argentinski majstor Lionel Messi.

Igrači Houstona prema osvajanju trofeja uvelike su zakoračili u prvom poluvremenu nakon kojeg su imali vodstvo 2-0. U 24. minuti Griffin Dorsey je postigao prvi pogodak (gol pogledajte OVDJE.), dok je u 33. Amine Bassi realizirao jedanaesterac za 2-0 kluba iz Teksasa (gol pogledajte OVDJE.) koji je potpuno dominirao tijekom prvih 45 minuta.

U nastavku utakmice Miami je tek uspio smanjiti, ali ne i ugroziti pobjedu suparnika. U 92. minuti Josef Martinez je postigao počasni pogodak za Inter. Video gola pogledajte OVDJE. Dodajmo da je za Dynamo Houston igrao bivši napadač Lokomotive Ibrahim Aliyu, klub s Kajzericer mu je čestitao na društvenim mrežama.

Houston je time osvojio svoj drugi US Open kup trofej u povijesti, dok osim ozlijeđenog Messija za Inter Miami nije igrao ni Jordi Alba. (hina)