Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 22.01.17. | 17:45

Odigrano je pet utakmica talijanske Serie A.

Nogometaši Intera ostvarili su šestu uzastopnu pobjedu u talijanskom prvenstvu, osmo ukupno u svim natjecanjima. U gostima kod Palerma za koji je branio naš Josip Posavec, u 21. kolu Serie A, milanska je momčad slavila s 1:0, a jedini pogodak na utakmici postigao je sjajni Portugalac Joao Mario u 65. minuti.

Derbi završio prije nego je i počeo - Juventus 'riješio' Lazio u samo 17 minuta (VIDEO)

Inter je dominirao na terenu od početka pa sve do pogotka, a u posljednjih 11 minuta je ostao s igračem manje jer je drugi žuti karton dobio Ansaldi. Marcelo Brozović je odradio cijeli susret za goste, a Ivan Perišić je igru napustio u 77. minuti.

Joao Mario Goal HD - Palermo 0-1 Inter 22.01... by gashieliesaa

Genoa i Crotone su remizirali, odigravši 2:2. Ivan Jurić je protiv svog bivšeg kluba, kojeg je uveo u prvoligaško društvo dvaput vodio, ali uporni su se gosti uspjeli vratiti. Simeone je u 43. minuti zabio za vodstvo Genoe, a Ceccherini je izjednačio u 54. minuti. 12 minuta kasnije Ocampos koristi penal za novo vodstvo domaćina, a u 74. minuti Ferrari postavlja konačan rezultat. Crotone je tako uzeo deseti bod ove sezone i ostao je u zoni ispadanja, a Genoa je na 16. mjestu sa 24 boda.

Genoa CFC 2-2 FC Crotone - All Goals Exclusive... by SkyKooora17

Bologna je na krilima dvostrukog strijelca Dzemailija svladala Torino s 2:0. Empoli je bio bolji od  Udinesea s 1:0, a Sassuolo je u gostima pobijedio Pescaru s 3:1.