Screenshot Arenasport

VIDEO Napoliju tri boda okd Bradarića u Salernu

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 04.11.23. | 17:12

Aktualni prvak je privremeno došao na četvrto mjesto ljestvice, dok je Salernitana i dalje posljednja

Nogometaši Napolija osvojili su gostujuće bodove u 11. kolu talijanske Serie A, u prvom subotnjem susretu Napoli je s 2-0 slavio kod Salernitane.

Rutinski je Napoli došao do šeste ovosezonske prvenstvene pobjede s po jednim pogotkom u svakom poluvremenu. Prvo je Raspadori iz blizine pogodio u 13. minuti za 1-0, dok je sve zaključeno golom Elmasa u 82. minuti kada je reprezentativac Sjeverne Makedonije lijepo naciljao iskosa za konačnih 2-0.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

Za domaći sastav cijelu je utakmicu odigrao hrvatski nogometaš Domagoj Bradarić.

Aktualni prvak Napoli je privremeno došao na četvrto mjesto ljestvice, dok je Salernitana i dalje posljednja, bez pobjede ove sezone.