REUTERS/Jennifer Lorenzini

VIDEO Napoli se u 90. spasio domaćeg poraza

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 17.02.24. | 17:13

Za goste je u udarnoj momčadi bio Milan Badelj

U prvom subotnjem ogledu 25. kola talijanske Serie A nije bilo pobjednika, aktualni prvak Napoli i Genoa su odigrali 1-1.

Napoli može biti zadovoljan takvim ishodom jer je gubio 0-1 sve do 90. minute. Početkom drugog poluvremena Danac Frendrup je postigao pogodak za goste koji ipak nisu sačuvali minimalnu prednost i velika tri boda.

Napadi Napolija na kraju su se isplatili u 90. minuti, a strijelac za 1-1 bio je Ngonge, igrač kojeg je klub iz Napulja doveo tijekom ovog siječnja.

Za goste je u udarnoj momčadi bio Milan Badelj te je zamijenjen u prvoj minuti sudačke nadoknade.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

Domaće ovosezonske brojke Napolija i dalje nisu dobre u Serie A, ostvario je aktualni talijanski prvak dosad pet pobjeda, tri remija i četiri poraza. Napoli je trenutačno deveti, a Genoa na 11. mjestu ljestvice.