Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 05.03.16. | 22:53

U 28. kolu talijanskog prvenstva danas su odigrana dva susreta, preostali su na rasporedu sutra.

U ranijem terminu Sampdoria je bila uvjerljiva na gostovanju kod fenjeraša Verone, koju je svladala s 3:0. Sva tri pogotka su pala već u prvom poluvremenu, do 30. minute. Soriano je u šestoj minuti načeo domaćine, Cassano samo pet minuta kasnije povisio na 2:0, a konačan rezultat je postavio Christodoulopoulos u 30. minuti.

Verona je tako upisala 14. poraz ove sezone kojim je ostala na posljednjem mjestu ljestvice sa 18 bodova. 19. plasirani Carpi ima tri voda više.

<iframe frameborder="0" width="640" height="360" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x3w39gd" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x3w39gd_all-goals-hd-verona-0-3-sampdoria-05-03-2016_sport" target="_blank">All Goals HD - Verona 0-3 Sampdoria - 05-03-2016</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/mousic500" target="_blank">mousic500</a></i>

Napoli je prekinuo seriju slabih rezultata 3:1 pobjedom nad Chievom. Nakon pet uzastopnih utakmica bez pobjede u svim utakmicama, bolnog poraza od Juventusa, ispadanja iz Europske lige, frustrirajućih remija s Milanom i Fiorentinom, uspjeli su Napolitanci doći do pobjede i isprati gorak okus. Slavili su 3:1 i nastavili potjeru za Juventusom. Iako nije dobro počelo jer je Rigoni već u drugoj minuti doveo Chievo u vodstvo, ali samo četiri minute kasnije Higuain je bio precizan za 1:1. U 38. minuti je uslijedio preokret, a konačan rezultat postavio je Callejon u 70. minuti.

<iframe width="640" height="360" src="https://www.youtube.com/embed/Vfp3wcxSleY" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Napoli je sada bodovno izjednačen na ljestvici s Juventusom, koji sutra igra kod Atalante.