Matija Habljak/PIXSELL

VIDEO Napadač Gorice na posudbi u filijali Hajduka izbacio Maribor iz Kupa pogotkom u 93. minuti

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 06.03.24. | 20:43

Za Viole je sjajno zabio El Arbi Hillel Soudani

Velika senzacija dogodila se u utakmici osmine finala Kupa Slovenije. Pretposljednja momčad prvenstva Kalcer Radomlje, na gostovanju je pobijedila Maribor s 2-1 i tako izbacila velikog favorita iz borbe za trofejem.

Maribor je u dvoboju igranom na stadionu Ljudski vrt poveo golom bivšeg igrača Dinama Soudanija u 43. minuti, koji se krasno snašao u 16-ercu i petom zabio.

Gosti su izjednačili kada je sjajnom panenkom Vokić pogodio s 11 metara, ali pravi šok je domaćinima priuštio Caio Da Cruz. Mladi napadač koji je u Radomlju na posudbi iz Gorice do kraja lipnja, zabio je sjajan gol u samoj završnici i donio prolaz klubu koji je filijala splitskog Hajduka.

Golove s utakmice pogledajte OVDJE (Sportklub)