Davor Javorović/PIXSELL

VIDEO Najskuplji transfer Hajduka zabio autogol i započeo gorki poraz svoje momčadi

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 19.04.24. | 21:27

Do kraja utakmice protivnici su postigli još tri gola

Hajdukovac Luka Vušković zabio je autogol u utakmici svog Radomiak Radoma protiv Korone iz Kielcea u kojoj je njegova momčad izgubila s visokih 4-0.

Vušković je vlastitu mrežu zatresao u 19. minuti utakmice kada je loše reagirao na ubacivanje s desne strane. Pri tome je prevario vlastitog golmana i ubacio loptu u svoj gol za vodstvo Korone 1-0.

Autogol pogledajte OVDJE.

Do kraja utakmice protivnici su postigli još tri gola. Prvo je Trejo u 28. minuti udvostručio prednost Korone. Do kraja susreta je dva gola zabio Bjelorus Yevgeni Shikavka.

Luka Vušković bit će najskuplji transfert u povijesti Hajduka kada se on realizira između Bilih i Tottenhama na kraju ove sezone. U pitanju je gotovo 14 milijuna eura za 17-godišnjeg hajdukovca. Sada je na posudbi u poljskom klubu u kojem je skupio 10 nastupa, a zabio je dva gola te upisao jednu asistenciju.