VIDEO Muka bez Rakete: Celta rastužila Sevillu, prva pobjeda Almerije

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 17.03.24. | 18:51

Villarreal je na svom terenu svladao Valenciju

Nogometaši Almerije i Celte ostvarili su gostujuće pobjede u 39. kolu Primere.

Fenjeraš Almeria je golom Brazilca Lea Baptistaoa (14.) slavila kod Las Palmasa 1-0, što joj je prva pobjeda ove sezone (VIDEO), dok je Villarreal kod kuće pobijedio Valenciju s 1-0 golom Jorgea Cuenca (53. – VIDEO).

Nogometaši Celte pobijedili su na gostujućem terenu Sevillu 2-1 i pobjegli iz opasne zone. Sevilla je povela golom Youssefa En Nesyrija u 18. minuti, a Celta je izjednačila u 72. minuti kada je pogodio Carles Perez. Pobjedu timu iz Viga donio je Norvežain Juregen Larssen u 78. minuti. Ne ide Sevillanima bez Ivana Rakitića...

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

Celta sada ima šest pobjeda i sa 27 bodova zauzima 16. mjesto na tablici, a nakon 13. poraza Sevilla ima bod više na 15. mjestu.