REUTERS/Jennifer Lorenzini

VIDEO Monza u nadoknadi ostala bez pobjede u Udinama

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 08.04.23. | 14:40

Gosti su već četiri kola bez pobjede

U prvom subotnjem susretu 29. kola talijanske Serie A nije bilo pobjednika, nogometaši Udinesea i Monze su odigrali 2:2.

Za pobjedom više može žaliti Monza koja je vodila do 92. minute s 2:1. U nadoknadi je dosuđen dvojbeni kazneni udarac za domaćina, a Beto je bio precizan i pogodio za konačnih 2:2.

Udinese je poveo već u 18. minuti kada je pogotkom za 1:0 kontranapad okrunio Slovenac Lovrić. No, početkom drugog dijela Monza je okrenula rezultat. Prvo je u 48. minuti izjednačio Colpani, dok je nakon vrlo lijepe akcije gostiju u 56. Rovella pogodio za 2:1. No, Monza do kraja nije uspjela sačuvati vodstvo.

Hrvatski nogometaš Mirko Marić nije zaigrao za goste, dok je Monza četvrtu prvenstvenu utakmicu u nizu ostala bez pobjede.

Pogotke pogledajte OVDJE (prava ima Arenasport).

Udinese se pomaknuo na deseto mjesto, dok je Monza ostala 13. na ljestvici.