Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 04.04.16. | 10:54

Zanimljiv slučaj se dogodio na jučerašnjoj utakmici norveškog prvenstva između Strömsgodseta i Haugesunda.

Pobijedili su domaćini s 2:0, a gosti su završili utakmicu s dva igrača manje. Prvo je Kiss dobio dva žuta kartona u razmaku od samo 8 minuta, a 9 minuta prije kraja utakmice crveni karton je dobio mladi reprezentativac BiH Haris Hajradinović.

On je crveni zaradio jer se sukobio s vlastitim vratarom, Per Kistianom Bratveitom, nakon što mu je on prigovorio zbog činjenice da je Hajradinović skrivio kazneni udarac. 22-godišnji reprezentativac BiH, koji je igrao i u Interu iz Zaprešića, nije podnio prigovore te je u dva navrata žestoko odgurnuo svojeg suigrača, a sudac utakmice je procijenio da takvo ponašanje nije primjereno te ga je isključio s utakmice.

(Screenshot: Video)