EXPA/ Uwe Winter/EXPA

VIDEO Marin Ljubičić zabio hat-trick Salzburgu, Sučić asistencijom ublažio poraz

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 12.04.24. | 21:34

Sjajna izdanja Hrvata u derbiju kola

Šou hrvatskih igrača u Ligi za prvaka austrijske Bundeslige. LASK je u derbiju kola iznenadio favorizirani Salzburg i pobijedio 3-1, a junak dvoboja bio je Marin Ljubičić.

Mladi hrvatski reprezentativac i bivši napadač Hajduka zabio je sva tri pogotka domaćina! U prvom poluvremenu je za samo osam minuta postigao dva pogotka za vodstvo momčadi iz Linza 2.0 s kojom se otišlo na veliki odmor. Prvo je u 18. minuti mirno realizirao 11-erac, da bi u 26. zabio na dodavanje Floriana Fleckera.

Pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Sportklub)

U nastavku utakmice, Ljubičić je u 73. minuti na asistenciju Georgea Bella kompletirao hat-trick. Konačnih 3-1 postavio je Nene u 84. minuti, a za pogodak mu je asistirao Luka Sučić.

Spomenimo i da je Ljubičić ovim pogocima stigao do brojke od sedam golova u austrijskom prvenstvu ove sezone, dok je u svim natjecanjima zabio ukupno deset pogodaka. Sučić je upisao petu asistenciju u prvenstvu, a ukupno u sezoni ima učinak od dva pogotka i šest asistencija u 26 utakmica.