Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 06.02.16. | 22:11

Odigrane su i preostale današnje utakmice 25. kola francuskog prvenstva.

Najuvjerljiviji je bio Lyon, koji je s 3:0 slavio na gostovanju kod Angersa. Domaćini su od 16. minute bili s igračem manje jer je crveni karton dobio Mangani.

<iframe frameborder="0" width="640" height="360" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x3qufxq" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x3qufxq_ligue-1-highlights-angers-0-3-lyon-06-02-16_sport" target="_blank">Ligue 1 Highlights -  Angers 0-3 Lyon - 06/02/16</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/GoalsGalore" target="_blank">GoalsGalore</a></i>

Bastia je na krilima dvostrukog strijelca Ayitea s 2:0 pobijedila pred domaćim navijačima Troyes, u utakmici u koju su pala čak tri crvena kartona. Leca je pocrvenio u 48. minuti, a potom su gosti prvo u 60. minuti ostali bez Perea te u 82. minuti bez Camusa.

Istim je rezultatom Reims u gostima bio bolji od Caena. Bodove su podijelili Lorient, kojemu je u 37. minuti isključen Bellugou i Montpellier odigravši 1:1, a dva su susreta završila bez pogodaka. Onaj između Ajaccia i Guingampa, koji je od desete minute igrao s desetoricom te Toulousea i Nantesa.