REUTERS/Gonzalo Fuentes

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 04.02.23. | 19:28

Druga je ovo vezana pobjeda za PSG u Ligue 1

Bez cijele plejade ozlijeđenih igrača, PSG se mučio protiv Toulusea. Treneru Galtieru nisu na raspolaganju bili Mbappe, Neymar, Ramos, Verrattu i Kimpembe, ali tu je bio Lionel Messi. I Argentinac je majstorskim pogotkom u 58. minuti donio preokret i pobjedu na Parku Prinčeva.

Gosti su u vodstvo stigli u 20. minuti preko Branca van den Boomena i to iz slobodnog udarca.

A onda je Achraf Hakimi uzvratio sjajnim udarcem u 38. minuti. Marokanski bek se sjurio po desnoj strani, zalomio je unutra pa onda ljevicom potegnuo i pogodio suprotne rašlje.

Konačnih 2:1 postavio je Messi u 58. minuti. Hakimi se sada pretvorio u asistenta, budući da je doturio loptu do Argentinca koji je s vrha kaznenog prostora pogodio drugi kut za pobjedu Parižana. (pz)