Screenshot Arenasport

VIDEO Lijepi pogodak Crnca, Rakow u nadoknadi ostao bez pobjede

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 30.03.24. | 15:57

Bivši napadač Dinama i Slaven Belupa je zamijenjen u 86. minuti, dok je Zoran Arsenić odigrao cijelu utakmicu

U 26. kolu poljske Ekstraklase nogometaši Rakowa, aktualni tamošnji prvaci, odigrali su 1-1 pred svojim navijačima protiv Rucha iz Chorzowa.

Već u 14. minuti Rakow je poveo nakon odličnog udarca 20-godišnjeg hrvatskog napadača Ante Crnca s 20 metara. Udarac je bio jak te je suparnički vratar uspio tek loptu odbiti pod gredu za vodstvo domaćina. Nekadašnjem igraču Slaven Belupa to je bio peti ligaški pogodak ove sezone.

Pogodak pogledajte OVDJE (Arenasport).

Rakow je vodio sve do 95. minute kada je pogodak za konačnih 1-1 postigao Moneta (VIDEO).

Crnac je kod Rakowa zamijenjen u 86. minuti, dok je Zoran Arsenić odigrao cijelu utakmicu.

Rakow je trenutačno na trećem mjestu ljestvice te ima 45 bodova. Uz utakmicu manje vodeća je Jagiellonia s 48 bodova, dok je drugi Slask Wroclaw s 46 bodova.