REUTERS/Vincent West

VIDEO Lewandowski duboko u sudačkoj nadoknadi iz ponovljenog 11-erca Barci donio tri boda kod Celte, remi na Mestalli

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 17.02.24. | 22:56

Bit će puno prigovora domaćih nakon ovakvog poraza

Nogometaši Barcelone teškom su mukom pobijedili u 25. kolu španjolske La Lige, golom u sudačkoj nadoknadi svladali su Celtu u Vigu s 2-1.

Odigraj na svoje favorite u širokoj ponudi na Germaniji (Igraj odgovorno, 18+)

Junak Barcelonine pobjede bio je Poljak Robert Lewandowski koji je postigao oba pogotka, kao i pobjednički jedanaesterac u 97. minuti. Tada je vratar Celte Guaita obranio prvo šut Poljaku, ali je udarac s bijele točke ponovljen zbog vratarevog izlaženja ispred golmanske linije. U ponovljenom pokušaju Lewandowski je zabio za pobjedu (video pogledajte OVDJE)

Prije toga je isti igrač u 45. minuti doveo goste u vodstvo, dok je odmah na startu nastavka izjednačio Iago Aspas.

Golove s utakmice pogledajte OVDJE (Arenasport)

Barcelona se time vratila na treće mjesto ljestvice, dok je Celta i dalje vrlo blizu opasne zone ispadanja, na 17. poziciji.

U posljednjem dvoboju dana, Valencia i Sevilla na Mestalli su odigrale susret bez pogodaka.

Iako su domaćini imali veliku nadmoć i uputili 14 udaraca prema gostujućem golu, naspram samo jednog Seville, nisu uspjeli doći do zgoditka za sva tri boda, kojim bi se dodatno priključili borbi za Europu.