REUTERS/Albert Gea

VIDEO Lewandowski (2) i Cancelo čudesno preokrenuli Celtu

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 23.09.23. | 20:57

Nogometaši Barcelone su na svom privremenom domaćem terenu (Olimpic Lluis Companys) pobijedili Celtu s 3-2 u 6. kolu Primere, iako su do 80. minute gubili s 0-2.

Gosti iz Viga su poveli u 19. minuti golom Norvežanina Jorgena Stranda Larsena (VIDEO – Arenasport), a u 76. minuti Grk Anastasoiu Dovnikas je povećao na 2-0 (VIDEO).

Barca se vratila s dva gola Roberta Lewandowskog (80. VIDEO, 85. VIDEO), a minutu prije kraja Portugalac Joao Cancelo pogodio je za pobjedu (VIDEO – Arenasport).

Barca je preuzela vodstvo u prvenstvu ispred katalonskog susjeda Girone, dok se čeka nedjeljni madridski derbi između Atlética i Real Madrida.