Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 24.08.14. | 16:02

U odličan napadački vikend hrvatskih nogometaša uklopio se i Srđan Lakić koji je postigao gol za svoj Kaiserslautern u utakmici protiv Eintrachta iz Braunschweiga.

Utakmica nije dobro počela za Kaiserslautern. Kruppke je već u 3. minuti šokirao domaće navijaće i doveo goste u vodstvo. Međutim, slavlje Enitrachta je kratko trajalo jer je Matmour anulirao prednost već u 11. minuti da bi konačnih 2:1 postavio Lakić svojim prvim pogotkom u sezoni. Dubrovčanin je gol postigao iz kaznenog udarca u 53. minuti, a 19 minuta kasnije je zamijenjen.

I u preostale dvije današnje utakmice 2. Bundeslige slavile su domaće momčadi. Darmstadt je bio bolji od Aalena rezultatom 2:0, a istom rezultatom je Ingolstadt pobijedio Greuther Fürth. Andre Mijatović je s klupe odgledao pobjedu svoje momčadi.

2. Bundesliga, 3. kolo:

Petak:

Heidenheim – 1860 München 2:2 (Niderlechner 52', Griesbeck 55'/Okotie 13', Leonardo 66')
Leipzig – Erzgebirge Aue 1:0 (Frahn 3')
St.Pauli – Sandhausen 2:1 (Nöthe 4', Gartler 23'/Sobiech 92')