Rob Gray/USA Today Sports

VIDEO Kreilach nastavlja puniti protivničke mreže

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 22.06.23. | 11:07

Osam pogodaka zabio je hrvatski ofenzivac ove sezone

Da ne biste slučajno pomislili kako je Damir Kreilach zaboravio na svoje golgeterske navike, hrvatski ofenzivac se sinoć „javio“ s nova dva pogotka. Njegov Salt Lake City je slavio s 3-1 protiv St. Louisa, s tim da je Kreilach potpisao dva pogotka u drugom dijelu.

Nakon što su u prvom poluvremenu strani pogađali Diego Luna i Nicholas Gioacchini za 1-1 na velikom odmoru, Kreilach je na scenu stupio u drugom dijelu. U 48. minuti Luna i Maikel Chang odigrali su sjajnu kombinaciju, a potonji je krasno petom ostavio Kreilachu koji zabija nisko s nekih 15 metara.

U 66. pao je i drugi gol nakon što je Andrew Brody prošao lijevom stranom i poslao nisku loptu, a Kreilach sa sličnog mjesta opet pogađa lijevom za konačnih 3-1.

Kreilachu su ovo sedmi i osmi gol sezone, a drugi put je zabio dva komada. Dvostruki strijelac je bio i prije dva tjedna kada je Salt Lakeu donio 3-2 pobjedu na LA Galaxyjem. (rv)