Screenshot

VIDEO Krasan gol Ademija, prsima primio loptu i poluvolejem zabio

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 22.07.23. | 15:45

Potez koji je usmjerio utakmicu.

U 18. kolu kineskog prvenstva, Arijan Ademi zabio je svoj drugi gol od dolaska na Daleki istok. Njegov Beijing Guoan na domaćem je terenu s 2-0 bio bolji od Qingdao Hainijua, a vodeći pogodak djelo je ikone Dinama i reprezentativca Sjeverne Makedonije.

Ademi je u 51. minuti ispratio odbijenu loptu u šesnaestercu, krasno je promirio prsima i namjestio na poluvolej, a realizacija je bila kao na malom nogometu - obrambenom igraču kroz noge u donji lijevi kut, dok je gostujućeg vratara ostavio bez ikakvih izgleda.

Gol Ademija možete pogledati OVDJE

Bio je to drugi pogodak Ademija u 15 dosad odigranih utakmica u Kini, a tome je još dodao i tri asistencije. Pobjedu Beijinga potvrdio je Kang Sang Woo golom u 79. minuti.

Njegov Beijing nakon 18 kola nalazi se na 6. mjestu prvenstvene ljestvice s 28 bodova, četiri manje od trećeplasiranog Chengdua, dok se vodeći dvojac iz Shanghaija odvojio na prve dvije pozicije. (I.M.)