Screenshot Sportklub

VIDEO Kramagol: 11. i 12. pogodak ove sezone, također je i asistirao

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 20.05.23. | 16:32

Josip Juranović je na klupi Union Berlina

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić zabio je svoj 11. pogodak ove sezone za Hoffenheim. U utakmici 33. kola njemačkog nogometnog prvenstva momčad iz Sinsheima igra za ostanak protiv berlinskog Uniona, a na poluvremenu je trenutno 2-1 za Hoffenheim. Josip Juranović je na klupi gostiju.

Kramarić je bio precizan iz kaznenog udarca u 36. minuti, kojeg je izveo na svoj način, zastajkivanjem koliko je dopušteno, a premda se vratar bacio u pravu stranu nisko upućena lopta bila mu je neuhvatljiva.

Kramin pogodak s bjele točke pogledajte OVDJE (Sportklub).

Utakmica je u tijeku, a u 90. minuti Kramarić je iz igre zabio za 3-1 (VIDEO), a u posljednjoj minuti sudačke nadoknade asistirao za 4-2, što je bio i krajnji rezultat.

Izvještaje i pogotke s utakmica pronađite kasnije na Germanijaku.