REUTERS/Pablo Morano

VIDEO Kakav majstor taj Hugo: Duro presudio Getafeu!

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 09.03.24. | 16:11

U prvom subotnjem ogledu 28. kola španjolske La Lige nogometaši Valencije su na domaćem terenu, na Mestalli, s minimalnih 1-0 svladali Getafe.

U tvrdom ogledu pobjednički pogodak je postignut krajem prvog poluvremena, a strijelac je u 40. minuti bio Hugo Duro majstorskim potkopavanjem.

Za Šišmiše je ovo prva prvenstvena pobjeda nakon tri utakmice u nizu u kojima su jednom izgubili, a dva puta remizirali.

Ovom pobjedom Valencia je napravila jedan korak naprijed na ljestvici te je trenutačno osma, dok je Getafe ostao na 11. mjestu.