VIDEO Juranović se vratio u početnu momčad i pomogao Unionu doći do pobjede
Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 19.01.25. | 17:45
Hrvatski reprezentativni bočni igrač propustio je prve dvije utakmice nastavka, a pobjedom su prekinuli sjajni niz Mainza
U predzadnjoj utakmici 18. kola njemačke Bundeslige Union Berlin je kao domaćin svladao Mainz s 2-1 (2-1)
Odigraj na svoje favorite u širokoj ponudi na Germaniji (Igraj odgovorno, 18+)
Već u prvoj minuti je Benedict Hollerbach doveo Union u vodstvo, a Nadiem Amiri je u petoj minuti izjednačio iz kaznenog udarca. Union je ponovno poveo u 24. minuti, kad je Robert Skov bio precizan s 11 metara, a to je na kraju bio i pobjednički pogodak. Prvi pogodak Uniona pogledajte OVDJE (Sport Klub), a izjednačujući gol Mainza OVDJE. (Sport Klub)
Hrvatski reprezentativac Josip Juranović vratio se u početnu postavu Uniona, nakon što je zbog ozljede propustio prve dvije utakmice nastavka prvenstva, a igrao je do 60. minute.
Petom pobjedom u sezoni Union je došao do 20 bodova i skočio na 12. mjesto prvenstvene ljestvice. Mainz je s 28 bodova ostao na šestoj poziciji. Vodeći Bayern ima 45 bodova, četiri više od drugoplasiranog Bayera.
(Hina)
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Stolni Tenis
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.