ALBERT GEA/Reuters

VIDEO Je li poraz Seville uopće vijest? Getafe se lako obračunao s Andalužanima i utrpao im tri komada

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 16.12.23. | 21:16

Kapetan Rakitić odigrao je cijelu utakmicu za domaćina

Nogometaši Seville doživjeli su novi posrtaj u 17. kolu španjolske LaLige u kojem ih je na njihovom stadionu Ramon Sanchez Pizjuan pobijedio madridski Getafe s 3-0 (2-0), što je prvi domaći poraz andaluzijske momčadi u ovosezonskim prvenstvenim utakmicama.

Getafe je poveo u 5. minuti iz dvojbenog kaznenog udarca, a realizator je bio Borja Mayoral. U 37. minuti je prednost gostiju udvostručio Jaime Mata, a konačnih 3-0 je u 80. minuti, iz još jednog kaznenog udarca, postavio Mason Greenwood. Oba kaznena udarca dosuđena su nakon što je lopta pogodila u ruku Juanlua Sancheza

Pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Arenasport)

Kapetan Seville Ivan Rakitić odigrao je cijelu utakmicu.

Sevilla je s 13 bodova na 16. poziciji, a za pobjedu u LaLigi ne zna od 26. rujna. Getafe je prvom gostujućom pobjedom došao do 25 bodova i privremeno skočio na osmo mjesto.