REUTERS/Alessandro Garofalo

VIDEO Inter se probio na drugo mjesto, igrali Brozović i Erlić, Brozo asistirao slavljeniku

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 13.05.23. | 22:52

Dva pogotka zabio je Lukaku, kojem je danas bio 30. rođendan, a jedan Lautaro

Nogometaši Intera probili su se na drugo mjesto na ljestvici Serije A, svladavši u posljednjem subotnjem susretu 35. kola Sassuolo 4-2.

Strijelci za domaćine koji su igrali u kombiniranoj postavi, ali s našim Marcelom Brozovićem svih 90 minuta (žuti karton u 84., asistencija za četvrti gol) bili su Romelu Lukaku (41., 89.), Ruan (autogol, 55.) i Lautaro Martinez (58. minuta), a za goste Matheus Henrique (63.) i Davide Frattesi (77.).

Inter - Milan

Martin Erlić je za goste također odigrao cijelu utakmicu, a njegov Sassuolo je ovim porazom ostao 13. na ljestvici.