REUTERS/Alberto Lingria

VIDEO Inter se mučio do 62. minute, a onda je Lautaro zabio četiri pogotka

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 30.09.23. | 22:52

Ušao je sedam minuta prije prvog gola.

Nogometaši Intera pobijedili su Salernitanu u gostima 4-0 u susretu sedmog kola talijanske Serie A, čime su se opet vratili na vrh ljestvice. Gradski rivali Inter i Milan imaju jednaki broj bodova, dosad su pobijedili u šest od sedam utakmica, uz jedan poraz.

Mučio se Inter sat vremena protiv solidne Salernitane koju je uspio probiti tek u 62. minuti. Strijelac je bio Lautaro Martinez, koji je sedam minuta ranije ušao s klupe. No, treba istaknuti kako mu je sjajnu loptu poslao i asistirao mu Francuz Marcus Thuram.

Izjednačila je potom Salernitana, ali je VAR poništio njen pogodak zbog zaleđa, čime je domaćin bio i definitivno slomljen. Do kraja je nezadrživi Lautaro Martinez zabio nova tri gola čime je došao ukupno već do devet ligaških golova te je uvjerljivo prvi strijelac Serie A.

Golove s utakmice možete pogledati OVDJE (Arenasport)

Cijelu utakmicu za Salernitanu je odradio hrvatski nogometaš Domagoj Bradarić.