nordphoto GmbH / Schulze/NORDPHOTO

VIDEO Igrač HSV-a zabio gol za vodstvo pa ga posvetio Vuškoviću

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 31.03.23. | 20:56

Igrač HSV-a proslavio je zgoditak s Vuškovićevim dresom

HSV je u 27. kolu 2. Bundeslige odigrao 2:2 u gostima s Fortunom i zadržao sedam bodova prednosti na klubom iz Düsseldorfa. Poveo je HSV golom Laszla Benesa u petoj minuti koji je promašio prvo jedanaesterac, ali je naletio na odbijanac i pospremio loptu u gol za 0:1. Slavlje je odlučio posvetiti Mariju Vuškoviću, suigraču koji prolazi teške trenutke karijere.

Dotrčao je Benes do klupe gdje mu je trener dodao Vuškovićev dres, podignuo ga je visoko, stavio ruku na srce i tako izrazio podršku mladom stoperu koji je jučer suspendiran na dvije godine zbog dopinga.

Video slavlja pogledajte OVDJE.

Do poluvremen je Fortuna preokrenula golovima Kovanckog (21.) i Klausa (29.), a od poraza je HSV spasio Klarer autogolom u 75. minuti.

HSV je trenutno na trećem mjestu s 50 bodova koliko ima i drugoplasirani Heidenheim, a prvi je Darmstadt s 55 bodova. HSv nije slavio već tri kola zaredom, a ovim remijem si je kupio malo mira u odnosu na Forunu koja im je prvi pratitelj s 43 boda. (rv)