SK/Screenshot

VIDEO Hrvatski golman ušao kao zamjena pa u 20 minuta 'popio' četiri komada

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 19.02.24. | 08:54

Treba naglasiti da je i obranio penal u 71. minuti

Nogometaši Benfice slavili su s uvjerljivih 6-1 protiv fenjeraša Vizele u okviru 22. kola portugalskog prvenstva.

U 25. minuti igru je zbog ozljede morao napustiti prvi golman gostiju Francesco Ruberto pri rezultatu 1-0. Umjesto njega je među vratnice na Estadio da Luzu stao 26-godišnji hrvatski vratar Fabijan Buntić, a ovu utakmicu neće pamtiti po dobrome. Naime, primio je čak četiri gola u samo 20 minuta. Na odmor se otišlo s 5-0, a u nastavku susreta primio je još jedan gol, ali treba naglasiti da je i obranio penal u 71. minut

i.Video pogledajte OVDJE.

Buntić je rođen u Stuttgartu i ondje je napravio prve nogometne korake, prošavši školu tamošnjeg prvoligaša. Prije dolaska u Vizelu 2022., branio je za njemački Ingolstadt, a aktualnu sezonu je započeo kao prvi vratar, no od prethodnog kola portugalske lige izgubio je svoj status ‘jedinice’ u Vizeli. (g)