Screenshot Sportklub

VIDEO Hoffenheim bez Kramarića u nadoknadi do trijumfa u Bremenu

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 07.10.23. | 21:16

Hoffenheim se nakon pete prvenstvene pobjede popeo na četvrto mjesto

Nogometaši Hoffenheima večeras su u utakmici sedmog kola Bundeslige slavili su u Bremenu protiv Werdera s 3-2 golom u sudačkoj nadoknadi.

Hoffenheim je poveo golom Maximiliana Beyera u osmoj minuti, a izjednačio je Romano Schmid u 17. Novo vodstvo gostujuće momčadi donio je Grisha Prommel u 29. minuti, a izjednačio je Jens Stage u prvoj minuti sudačke nadoknade. Pobjedu Hoffenheimu donio je Marius Bulter pogotkom u drugoj minuti nadoknade vremena. Andrej Kramarić nije bio u sastavu gostiju zbog ozljede kuka.

Pogotke pogledajte OVDJE (Sportklub).

Hoffenheim se nakon pete prvenstvene pobjede popeo na četvrto mjesto ljestvice sa 15 bodova. Werder je doživio drugi uzastopni poraz, ukupno peti i zauzima 14. mjesto sa šest bodova.