REUTERS/Sarah Meyssonnier

VIDEO Habibi 'na kvadrat' donijeli Strasbourgu pobjedu u derbiju začelja

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 07.05.23. | 17:14

Pobjedu gostima donijela su dva Habiba

U derbiju začelja 34. kola francuskog nogometnog prvenstva Strasbourg je na gostovanju pobijedio Nantes sa 2-0 osvojivši važne bodove u borbi za prvoligaški spas.

Pobjedu gostima donijela su dva Habiba. Diallo je u 26. minuti iz jedanaesterca doveo goste u vodstvo, da bi Diarra u 47. minuti povećao prednost.

Golove pogledajte OVDJE. (Arenasport)

Lorient je sa 2-1 porazio Brest. Ibrahima Kone (32, 51) je zabio oba gola za domaći sastav, dok je Romain Del Castillo iz jedanaesterca u 69. minuti smanjio.

Ajaccio Toulouse su odigrali bez golova, pa je Ajaccio sve dalje od prvoligaškog spasa.

U prvom nedjeljnom susretu Monaco je u gostima sa 2-1 bio bolji od Angersa.

Monaco je do vodstva došao u 45 minuti susreta, a strijelac je bio Alekander Golovin, dok je Myron Boadu povećao na 2-0 u 60. minuti. Abdallah Sima je četiri minute kasnije smanjio na 2-1.

Večeras se još sastaju Lyon - Montpellier i Troyes - PSG.

Na ljestvici vodi PSG sa 75 bodova, Lens je drugi s tri boda manje, ali i susretom više, dok je treći Marseille sa 70 bodova. (hina)