Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 25.04.15. | 20:24

Mario Mandžukić nije igrao na utakmici s Elcheom, ali je Atlético uspio doći do važna tri boda u borbi za treće mjesto u Primeri.

Diego Simeone je u vrh napada postavio Torresa i Griezmanna, a francuski napadač mu je uzvratio s dva gola. Doduše, iako je bio bolja momčad, Atlético je na prvi gol čekao do 55. minute, a onda su do kraja utakmice postigli tri.

Gol za 1:0 postigao je Griezmann koji se najbolje snašao u jednoj gužvi u kaznenom prostoru, a Garcia je svega 8 minuta kasnije postigao gol nakon kojeg je utakmica bila riješena. Svakako treba spomenuti kako je pri tom golu veliku grešku napravio vratar Elchea Tyton koji je doslovno ispod sebe propustio ovu loptu. Konanih 3:2 opet je postavio Griezmann nakon ubačaja Nigueza.

Atlético sada ima 72 boda, 4 manje od Reala i 7 više od Valencije. Oba kluba imaju utakmicu manje.

Spomenimo i neobičnu situaciju kada je jedan dječak za vrijeme utakmice prišao Diegu Simeonu sa zamolbom da snime zajedničku fotografiju. Simeone je pristao na 'selfie' iako je jednim okom cijelo vrijeme gledao što se događa na travnjaku.