REUTERS/Vincent West

VIDEO Granada dvaput vodila, Real preokretom u 85. došao do 3-2 pobjede!

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 09.03.24. | 21:17

Junak gostiju bio je Andre Silva

Nogometaši Real Sociedada dva su puta bili u zaostatku na gostovanju kod Granade u 28. kolu španjolske La Lige, ali su uspjeli na kraju osvojiti tri boda pobjedom 3-2.

Albanski nogometaš Mirto Uzuni, nekadašnji igrač hrvatskog prvoligaša Lokomotive, tresao je gostujuću mrežu u 21. minuti iz jedanaesterca za 1-0 te u nadoknadi prvog dijela za 2-1 Granade.

Prednost domaćina poništavali su Sadiq u 33. za 1-1 te Le Normand u 80. minuti za 2-2. Na kraju su gosti uzeli sve pogotkom Andre Silve u 85. minuti. S tom pobjedom Real Sociedad se popeo na šesto mjesto ljestvice, dok je Granada i dalje u vrlo opasnoj situaciji na pretposljednjem mjestu.

Sve pogotke s utakmice pogledajte OVDJE (Arena Sport)