EXPA/ laPresse/ Giuseppe Maffia

VIDEO Gol Ljubičića za pobjedu LASK-a, asistencija Sučića za pobjedu Salzburga

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 09.12.23. | 19:40

Sjajne vijest iz austrijske Bundeslige

Mladi hrvatski napadač Marin Ljubičić bio je strijelac za LASK u 3-1 (0-1) gostujućoj pobjedi protiv Austrije iz Lustenaua, dok je reprezentativni veznjak Luka Sučić bio asistent za jedini pogodak RB Salzburga u 1-0 (1-0) gostujućoj pobjedi protiv Rapida u Beču u susretima 17. kola austrijskog nogometnog prvenstva.

Ljubičić je golom u prvoj minuti sudačke nadoknade potvrdio preokret LASK-a u Lustenauu. Domaći su poveli golom Diabyja (38), a u nastavku su Boateng (61-ag), Usor (72) i Ljubičić (90+1) preokrenuli.

Ljubičić je za LASK ušao u 55. minuti.

Sučić je u 19. minuti susreta u Beču asistirao Oiatkowskom za pobjednički gol Salzburga, a odigrao je čitva susret, dok je Roko Šimić bio na terenu do 75. minute.