Screenshot Sportklub

VIDEO Feyenoord u sudačkoj nadoknadi do tri boda, PSV ne staje

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 08.12.23. | 08:44

Do 93. minute na De Kuipu bilo je 1-1

Aktualni prvaci Nizozemske, nogometaši Feyenoorda, ostvarili su tešku pobjedu nad Volendamom u susretu 15. kola Eredivisie.

Utakmica na stadionu De Kuip u Rotterdamu završila je 3-1, ali rezultat je bio još u 93. minuti 1-1.

Domaćin je poveo golom Quinten Timbera u 13. minuti (VIDEO), ali se na odmor otišlo s neodlučenim rezultatom nakon što je 19-godišnji Lequincio Zrefulk izjednačio u 31. minuti (VIDEO – Sportklub).

Dugo su igrači Feyenoorda lomili goste i kada se činilo da će Volendam osvojiti veliki bod u Rotterdamu, u sudačkoj nadoknadi su primili dva gola. Prvi je sjajni Meksikanac Santiago Gimenez u 93, minuti zabio 18. prvenstveni gol ove sezone (VIDEO), a u 95. minuti Brazilac Igor Paixao postavio je konačnih 3-1 (VIDEO - Sportklub).

Hrvatski reprezentativac Luka Ivanušec igrao je do 58. minute.

Nešto ranije popodne vodeći PSV je u Eindhovenu svladao Heerenveen 2-0 (Guus Til 33. - VIDEO, Ricardo Pepi 78. – VIDEO) i upisao 15. uzastopnu pobjedu u prvenstvu ove sezone, 16. računamo li i posljendje kolo prošle.

PSV je prvi s maksimalnih 45 bodova, drugi je Feyenoord s deset manje. (G)