VIDEO Emotivno u Madridu: Jesus Navas zaključio karijeru, Real razbio Sevillu
Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 22.12.24. | 18:25
Kraljevi su se probili na drugo mjesto
Vrlo lako su nogometaši madridskog Reala svladali Sevillu na domaćem terenu u susretu 18. kola španjolske La Lige, aktualni prvak je pobijedio 4-2.
Odigraj na svoje favorite u širokoj ponudi na Germaniji (Igraj odgovorno, 18+)
Posebno dobar Real je bio u uvodnom dijelu susreta te mu je nešto više od pola sata trebalo za tri pogotka. Strijelci su redom bili Mbappe u 10., Valverde u 20. i Rodrygo u 34. minuti. Odmah po primljenom trećem golu gosti iz Seville su smanjili na 1-3 golom Romera, dok je početkom drugog dijela Brahim Diaz vratio Real na tri gola plusa zabivši za 4-1.
Do kraja susreta Real se opustio i u laganom ritmu čekao kraj utakmice što su gosti iskoristili za drugi pogodak na susretu. Strijelac je bio Lukebakio u 85. za konačnih 4-2 domaćina. Luka Modrić, kapetan hrvatske reprezentacije, za Real je zaigrao od 71. minute.
Golove pogledajte OVDJE (Arenasport)
Qué momento espectacular en el Bernabeu. Los futbolistas del Real Madrid le hacen pasillo a Jesús Navas.
— Juez Central (@Juezcentral) December 22, 2024
El Bernabeu aplaude de pie. Y al final, Modric le regala una camiseta firmada por todos sus compañeros.
Honor a quien honor merece.
pic.twitter.com/C8UGQIQeow
Utakmicu je obilježio i oproštaj Jesusa Navasa od igračke karijere. On je prošlu subotu u pobjedi Seville 1-0 nad Celtom odigrao zadnju utakmicu na Sanchez-Pizjuan stadionu. Jesus Navas je seniorsku karijeru počeo u studenom 2003. kad je upisao 12 minuta u porazu njegove Seville od Espanyola. Dres Seville nosio je do 2013. godine, potom su uslijedile četiri godine u Manchester Cityju, da bi se 2017. vratio u Andaluziju.
Real je s ova tri boda došao na drugo mjesto ljestvice i ima bod manje od vodećeg Atletica. Treća Barcelona ima dva boda manje od Reala, ali i utakmicu više u odnosu na dva madridska rivala. Sevilla je ostala na 12. mjestu ljestvice.
Tagovi
Ostale Vijesti
Nogomet
Košarka
Tenis
Odbojka
eNogomet
Stolni Tenis
Ragbi
Dota
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.
Igre na sreću mogu dovesti do ovisnosti. Igraj odgovorno.