Screenshot Arenasport

VIDEO Dva preokreta u Italiji, slavlje i tuga Hrvata

Vrijeme Čitanja: 2min | ned. 07.04.24. | 20:44

Pašalić nije nastupio za Atalantu, Badelj jest za Genou

Nogometaši Cagliari uspeli su se za četiri pozicije na ljestvici talijanskog prvenstva zahvaljujući 2-1 domaćoj pobjedi protiv Atalante u susretu 31. kola.

Goste iz Bergama u prednost je doveo Scamacca (13.), no malo prije odlaska na odmor Augello (42.) je stigao iz drugog plana te uspio zabiti za 1-1. Pred sam kraj utakmice Viola (88.) je glavom postigao vrlo vrijedan pogodak za sastav sa Sardinije.

Pogotke pogledajte OVDJE (Arenasport).

Ovom pobjedom Cagliari je skočio sa 17. na 13. mjesto ljestvice sa 30 bodova, sad ima četiri više od 18. Frosinonea koji je u zoni ispadanja.

Mario Pašalić ostao je na klupi Atalante koja je ostala šesta sa 50 bodova, pet manje od pete Rome, a dva više od sedmog Napolja.

Milan Badelj igrao je do 66. minute za Genou koja je kao gost svladala Veronu sa 2-1. I u toj se utakmici dogodio preokret, Verona je povela golom Bonazzolija (8.), Ekuban (45+1.) je poravnao netom prije odlaska na odmor da bi Gudmundsson (58.) u nastavku kompletirao preokret.

Genoa je sigurna 12. sa 38 bodova, dok je Verona 17. sa 27.

Na vrhu je Inter sa 79 bodova, 11 manje uz utakmicu više ima drugi Milan.