REUTERS/Massimo Pinca

VIDEO Drama u Monzi s dva pogotka u sudačkoj nadoknadi, Gatti ipak donio prvo mjesto Juventusu

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 01.12.23. | 22:54

Sjajna utakmica na otvaranju 14. kola

Nogometaši Juventusa zasjeli su na čelo ljestvice talijanskog prvenstva dramatičnom 2-1 (1-0) gostujućom pobjedom protiv Monze u prvoj utakmici 14. kola.

Juventus je poveo u 12. minuti pogotkom Rabiota koji je bio najviši u skoku nakon ubačaja iz kuta i snažnim udarcem glavom zatresao mrežu.

Gol Rabiota pogledajte OVDJE (Arenasport)

Rezultat se nije mijenjao sve do sudačke nadoknade do koje se činilo kako će Juventus upisati još jednu minimalnu pobjedu, a onda je Carboni u prvoj minuti sudačkog dodatka udarcem s distance svladao Szczesnog te se činilo kako će Juventus propustiti priliku preskočiti Inter.

Pogodak Carbonija pogledajte OVDJE (Arenasport)

No, u četvrtoj minuti nadoknade Gatti je uspio vratiti prednost Juventusu iako je prvo promašio loptu na petercu koju mu je servirao Rabiot, ali domaći nisu stigli reagirati, a Gatti je iz drugog pokušaja pronašao put lopti do mreže.

Gol za pobjedu pogledajte OVDJE (Arenasport)

Vodeći Juventus sada ima 33 boda, jedan više od drugog Intera koji u nedjelju gostuje kod Napolija.

Monza, kod koje je Mirko Marić ostao na klupi, nalazi se na 10. mjestu sa 18 bodova.