VIDEO Dan nakon Dalićevog poziva, Nikola Moro zabio prekrasan gol za Bolognu

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 31.10.23. | 22:47

Trasirao je put svojoj momčadi ka pobjedi

Lijepa vijest stigla nam je iz Italije. Nikola Moro zabio je ovosezonski prvijenac u dresu Bologne i to u dvoboju protiv Verone u sklopu Coppa Italije.

Bologna je slavila s 2-0 te se plasirala u osminu finala, a put ka pobjedi utabao je hrvatski veznjak fantastičnim pogotkom. Moro je zabio sjajan pogodak u 41. minuti kada je s ruba 16-erca sjajno stisnuo i zakucao u mrežu Simonea Perillija za vodstvo Bologne 1-0.

Pogodak pogledajte OVDJE (Arenasport).

Konačnih 2-0 postavio je Sydney van Hooijdonk u 62. minuti, akciju je dubinskom loptom zaćeo Moro, pogledajte je OVDJE (Arenasport).

Bologna će u osmini finala igrati protiv Intera.

Mori je ovo prvi gol ove sezone u devetom ovosezonskom nastupu za Bolognu, a stigao je samo dan nakon što ga je Zlatko Dalić uvrstio na reprezentativni popis za utakmice protiv Latvije i Armenije.

U talijanski je klub stigao u krajem ljeta 2022. iz Dinamo Moskve, a ukupno je za Bolognu zabio dva pogotka i asistirao za još pet u 37 odigranih utakmica. Za reprezentaciju Hrvatske ima jedan nastup. (I.M.)