Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 02.08.15. | 15:56

U trećem kolu ruske Premier lige, moskovski derbi između Lokomotiva i Dinama je završio bez pobjednika 1:1, a pogodak vrijedan boda za Lokomotiv je postigao hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka.

Prvi su do vodstva stigli gosti i to u završnici prvog poluvremena, kada je put do mreže Lokomotiva pronašao Morozov. Bio mu je to debi u dresu Dinama i bolje nije moglo. No, nade gostiju da će doći do prve pobjede ove sezone utišao je hrvatski reprezentativac Vedran Ćorluka, koji je kao kapetan predvodio Lokomotiv.

Hrvatski branič je u 61. minuti dobro zahvatio loptu nakon nekoliko dodavanja poslije slobodnog udarca i pred suparničkim golom lakoćom poslao loptu u mrežu za izjednačenje 1:1 i pokazalo se na kraju konačan rezultat.

Ćorluka je tako zabio svoj peti pogodak za Lokomotiv u ruskom prvenstvu od dolaska 2012. godine.

Lokomotivu je ovo prvi remi ove sezone nakon dvije uvodne pobjede i trenutno je na trećem mjestu ruskog prvenstva. Dinamo je upisao i drugi uzastopni remi, nakon poraza na startu sezone i deseti je na ljestvici.