Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 04.12.16. | 21:58

Fiorentina je porazila Palermo rezultatom 2:1, ali je pobjeda ostala u sjeni kontroverze.

Večeras je odigrana utakmica Fiorentine i Palerma, a domaćini su pobijedili 2:1, pogocima Bernardeschija iz najstrože kazne u 33. minuti i Babacara u 93. Za Palermo je lijep pogodak zabio Mato Jajalo, bivši igrač Rijeke.

Ipak, cijela Italija se razbrujala o kontroverznom poništenom pogotku tek koju minutu kasnije, kada je Babacarov gol za 2:0 sudac Giacomelli poništio zbog navodnog prekršaja Babacara nad mladim hrvatskim golmanom Posavcem. Ponovljena snimka pokazala je kako o kontaktu za prekršaj nema ni riječi; udarac je dobio tek slučajno kada je lopta već dobrano ušla u mrežu.

Ipak, pravda je donekle ispravljena kada je Fiorentinin napadač ipak zabio za pobjedu u 93. minuti susreta.

(Foto: screenshot)